Ośrodek Badawczo Rozwojowy NEMO Spółka z o.o. zarządza całym procesem budowy instalacji biogazowej. Do zakresu podstawowych usług należą:

 

  1. doradztwo na etapie podejmowania decyzji inwestycyjnej w zakresie biogazowni,
  2. wsparcie dla inwestora w procesie uzyskiwania decyzji administracyjnych związanych z budową i eksploatacją biogazowni,
  3. doradztwo w zakresie budowy i eksploatacji biogazowni,
  4. projektowanie instalacji biogazowej,
  5. oferowanie licencji na wytwarzanie biogazu,
  6. wykonawstwo biogazowni pod klucz w trybie deweloperskim, funkcja inwestora zastępczego,
  7. doradztwo w zakresie finansowania biogazowni,
  8. obsługa i serwisowanie biogazowni.

Chcielibyśmy podkreślić, że OBR NEMO Sp. z o.o. oferuje wsparcie lub zastępstwo na wszystkich etapach związanych z realizacją inwestycji biogazowej. Uruchomienie biogazowni i nadzór biotechnologiczny, a także serwisowanie w zakresie procesów biotechnologicznych stanowi optymalne uzupełnienie oferty budowy samej instalacji biogazowej. Celem Spółki jest zapewnienie inwestorowi pełnej obsługi zarówno procesu budowy, jaki i eksploatacji biogazowni.

Oferujemy także doradztwo oraz wykonawstwo projektów związanych z szeroko rozumianą energetyką odnawialną oraz poprawą efektywności energetycznej. W przypadku zainteresowania współpracą w powyższych obszarach, zapraszamy do kontaktu, zapewniamy, że każdą ofertę współpracy potraktujemy indywidualnie i rzeczowo!